Image Image Image Image Image

WARSZTATY DLA DOROSŁYCH

SOMATYKA RUCHU czyli

PRACA Z CIAŁEM, RUCHEM I EKSPRESJĄ  

Praca z somatyką ruchu i ekspresją to zaproszenie do twórczych poszukiwań własnego języka ekspresji poprzez ruch i ekspresję wizualną, które jest świetną okazją do poznawania siebie od wewnątrz i komunikowania własnych potrzeb i emocji o których może na co dzień nie wiemy lub nie mamy czasu na poświęcenie im uwagi. Zajęcia mają na celu poszerzanie odkrywczego podejścia do własnej samoświadomości i docieranie do głębokich podstaw naszego indywidualnego funkcjonowania w świecie. Poprzez pracę twórczo-ruchową możemy uruchomić nowe pokłady energii i samo-regeneracji, znaleźć nowe inspiracje, jak również odnaleźć balans i ukojenie.

W pracy z ruchem i ekspresją aspirujemy do naszych własnych pokładów twórczych, które żyją w każdym z nas i które odzwierciedlają naszą prawdziwą naturę a które też mają moc kształtowania naszej codzienności. Rozwijamy wyobraźnię, uwalniamy emocje, przetwarzamy energię, oddychamy, tworzymy i otwieramy się na świat w płynniejszym ruchu i w klarowniejszych kolorach. Uczymy się wsłuchiwania w siebie, poznajemy podstawy improwizacji ruchowej oraz podstawy anatomii i fizjologii doświadczalnej. W pracy z ruchem i ekspresją dajemy ponieść się przestrzennej wyobraźni ciała i ruchu.

Pracujemy w otwartej atmosferze opartej na szacunku dla indywidualności i prywatności doświadczeń, za każdym razem odkrywając inną charakterystykę pracy z ruchem, ciałem, wyobraźnią i ekspresją.

Zajęcia otwarte dla dorosłych bez limitu wiekowego i bez wcześniejszego doświadczenia z ruchem lub tańcem. Seniorzy bardzo mile widziani!

Zapraszam serdecznie Anna Peszke Dako